• av.peker@hotmail.com
  • GSM: 0 532 749 67 46
  • +0 352 222 58 68
  • Seçeönü mah. Ahmet paşa cad. Uğur plaza
    kat 12 No. 93 Kocasinan-Kayseri

PEKER HUKUK BÜROSU

Hukuk Büromuz, gerçek ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı, avukatlık hizmetleri vermektedir. Rekabetin arttığı günümüz dünyasında mesleki tecrübenin yanı sıra şeffaflık, dürüstlük ve etik ilkelere bağlı kalmak da büyük önem arz etmektedir.

35 Yıllık DENEYİM

Vekil olmanın maddi ve manevi sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekteyiz. Bu bağlamda çalıştığımız tüm müvekkillerimiz ile kısa sürede karşılıklı güven oluşmuştur. Aldığımız işlerde önceliğimiz arabuluculuk ve uzlaşmadır. Çözüm çıkmaması durumunda kanuni yollara müracaat ile hukuk hizmetimiz devam eder. İcra işlerinde etkin bir takip, en az masrafla, en kısa zamanda en yüksek tahsilât amacımız mevcuttur. Bu konuda çalıştığımız kurum ve şahıslar ile uyum içerisinde başarılı çalışmalar yürütmekteyiz.
Avukatlarımız

PEKER HUKUK

Amerika Birleşik Devletlerinde ve Türkiye’de hukuki hizmet sunmak için daha da güçlendik,

Hukuk firmamızın asıl amacı ve çalışma alanlarının başında türkiye'den yada Amerika'da bulunan Türk vatandaşlarından gelecek yatırım taleplerinde etüd çalışmaları yapmak, iş alanları konusunda aydınlatıcı bilgi vermek, onları bilgi ve becerileri doğrultusunda doğru ve isabetli iş alanları için yönlendirmek, yatırım yapacakları eyalet ve şehirlerin hukuk kuralları konusunda aydınlatmak, en önemlisi yatırımcılar için gereli yasal başvuruları yaparak prosedürleri takip etmektir.
Devamı
Alt yapısını tamamlamış, tecrübe ile dinamizmi birleştirerek sinerji oluşturmuş bir hukuk ofisi olarak müvekkillerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
Amacımız müvekkillerimizin en doğru şekilde bilgilendirilmesi ve yasal menfaatlerinin en iyi şekilde korunmasıdır.